Bergstrands

Vi håller till på Ringön i centrala Göteborg, där det doftas, koppas, lastas och rostas för fullt. Har du några frågor? Hör av dig till oss. Och om du har vägarna förbi, kom gärna förbi på en värmande kopp.

Order & Kaffesupport

031 – 511 178
order@bergstrands.se

Besöksadress
Bergstrands Kafferosteri
Bessemergatan 4
417 07 Göteborg
Orgnummer: 556027-6528

bergstrands

Försäljningsansvarig

Hotell, Café & Restaurang & Återförsäljning

David Sahlin

+46 707 72 65 22

david@bergstrands.se

Ida Fredriksson

+46 705 10 04 91

ida@bergstrands.se

Försäljningsansvarig Syd

Hotell, Café & Restaurang & Återförsäljning

Håkan Simonsson

+46 31 779 99 08

hakan@bergstrands.se

Försäljning

Coffeeshops & Återförsäljning

Madelen Bergström

+46 708 14 35 45

Madelen@bergstrands.se

Försäljningschef

Mattias Sahlin Agård

+46 31 779 99 13

mattias@bergstrands.se

Marknadschef

Fannie Myrén

+46 704 20 93 40

fannie@bergstrands.se

Försäljningsansvarig Stockholm

Karolina Nowak

+46 705 750 141

karolina@bergstrands.se